NAUJA KALĖDINĖ STUDIJA KAUNE

Noriu Jus pakviesti į mūsų visiškai naują, labai jaukią Kalėdinę studiją Kaune.

Nors studija nėra labai didelė, bet aš noriu įrodyti, kad nebūtinai dydis yra svarbus sukurti nerealius prisiminimus Jums.

Fotografijoje esu jau daug metų, bet Kalėdinę studiją įsirengiau pirmą kartą, o kad ir Jūs pajustumėte studijos magiją, viską

darėme kartu su vyru ir savo mažąja, savomis rankomis, nuo įdėjos sumanymo iki jos realizavimo, tad kiekvienas kampelis išjaustas,

priliestas ir sukurtas taip, kad Jūs čia jaustumėtės lyg namuose.

Labai lauksiu visų norinčių!

ATVYKIMO LAIKAS IR VIETA

Studija yra įsikūrusi K. Petrausko g. 26, Kaunas, trečiame aukšte 312 kab.

Atvykus į fotosesiją skambinti tel. 861578438 ir aš ateisiu Jūsų pasitikti.

Savaitaglio dienomis mašiną patogiai galėsite parkuoti uždaroje mašinų stovėjimo aikštelėje prie pat pastato, darbo dienomis priešais pastatą esančioje aikštelėje.

Prieš atvykdami į studiją įsitikinkite, jog nevėluosite. Geriau atvykite 5-10 min anksčiau ir palaukite iki Jums skirto laiko. Jeigu vėluosite sutrumpės Jūsų fotosesijai skirtas laikas.

Fotosesijos struktūra priklauso nuo Jūsų pasirinkto plano:

30 min fotosesija (max 5 asm.) susideda iš:

Pasiruošimo fotosesijai (apsirengimas ir pan.)

Fotosesijos laiko (jeigu yra noras, galima į tarpą padaryti vieną greitą persirengimą)

Išvykimo iš fotostudijos ( apsirengimas ir pan.)

45 min fotosesija (max 5asm.) susideda iš:

Pasiruošimo fotosesijai (apsirengimas ir pan.)

Fotosesijos laiko

1 aprangos pakeitimo

Išvykimo iš fotostudijos (apsirengimas ir pan.)

PASIRUOŠIMAS FOTOSESIJAI

APRANGA - Aprangą reikėtų derinti prie studijos, todėl labai rekomenduoju nesirinkti labai ryškių, margų, labai spalvotų ar su dideliais užrašais ar pavaikslėliais drabužėlių. Ypatingai tiks samaninė, kreminė, pastelinės, švelnios spalvos. Čia posakis "mažiau yra daugiau" labai puikiai tinka. Jeigu visgi nežinote kaip suderinti aprangą aš Jums padėsiu tai padaryti. Į fotosesiją atvykite kiek įmanomą daugiau apsirengę pirmuoju įvaidžiu, tam, kad kuo daugiau laiko galėtume skirti fotosesijai.

Fotosesijos metu batus reikės nusimauti, o jei vaikučiams jų labai reikės, pasirūpinkite, jog jie būtų švariai nuplauti.

MAKIAŽAS - profesionalus makiažas fotosesijoje paryškins pačius gražiausius Jūsų veido bruožus, tad jei nemokate ar visai nesidažote, labai rekomenduoju fotosesijai pasidaryti profesionalų makiažą.

VAIKAI - prieš vykdami į fotosesiją pakalbėkite su savo mažiausiai vaikais ir papasakokite, kur vykstate ir ką fotostudijoje veiksite. Padrąsinkite juos ir jei yra būtina po fotosesijos už gerą elgesį pagalvokite kaip galėtumėte savo vaikučiams atsilyginti, taip paskatindami juos fotosesijos metu elgtis gražiai. Į fotosesiją galite pasiimti Jūsų vaikų mylimą žaisliuką. Fotosesijos metu į pačią studijos vietą maisto atsinešti negalima, tačiau bus vieta, kur vaikučiai galės užkąsti ar atsigerti, tad pasirūpinkite lengvais užkandukais. Taip pat noriu atkreipti dėmesį jog fotostudiją, kūrėme ne vienai fotosesijai, tad saugome ir mylime ją ir to labai tikimės iš Jūsų :)

Jeigu norite į fotostudiją priimu ir su augintiniais, tik pasirūpinkite, jog jie būtų atlikę savo gamtinius reikaliukus ir būtų švariomis, nupraustomis pėdutėmis. Gyvūnus atsivežkite transportavimui skirtose dežėse, kad jeigu jie labai bijos fotografuotis tiesiog ramiai galėtų jose išlaukti fotosesijos pabaigos :)

ŠIEK TIEK IDĖJŲ, KAIP GALĖTUMĖTE SUDERINTI FOTOSESIJOS RŪBELIUS

PATEIKIU KELIS DRBUŽĖLIŲ DERINIŲ PAVYZDŽIUS IŠ PINTERESET